Yunus Otomotiv Oto Servis’e hoş geldiniz! İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren işletmemiz, Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, DS Mobiles, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo gibi önde gelen otomobil markalarına yönelik geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.Yunus Otomotiv Oto Servis olarak sizleri ailemize katılmaya ve araçlarınıza uzman dokunuşlarımızla hizmet vermeye davet ediyoruz.

Sorularınız veya randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ekranın sağındaki Whatsapp butonuna basarak mesaj gönderebilir, sağ altında yer alan vCard butonuna basarak detaylı iletişim bilgilerimi telefonunuza indirebilir, içeri aktarma işlemini yaparak rehberinize kaydedebilirsiniz. İyi sürüşler dilerim!

Saygılarımla,

Yunus Yavuz

Bizi Sosyal Medyada Paylaşın:

Yunus Otomotiv Oto Servis'e hoş geldiniz! İstanbul Ümraniye'de faaliyet gösteren işletmemiz, Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, DS Mobiles, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo gibi önde gelen otomobil markalarına yönelik geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Periyodik Bakım, Hafif Bakım, Ağır Bakım, Yağ Değişimi, Filtre Değişimi, Triger Değişimi, Yakıt Bakım, Enjektör, Pompa, Mekanik, Motor, Otomatik Şanzıman, Disk Değişimi, Radyatör, Ön Takım, Baskı Balata Değişimi, Egzoz, Manuel Şanzıman, Fren, Turbo gibi uzmanlık alanlarımızda sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetlerle aracınızın bakımını özenle gerçekleştiriyoruz. Yunus Otomotiv Oto Servis olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve uzman kadromuz ile aracınıza özel çözümler sunuyoruz. Güvenilirlik, hızlı servis, uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik konularında sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. İhtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle aracınızın performansını artırarak güvenli ve konforlu sürüş deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak amacındayız. Yunus Otomotiv Oto Servis olarak sizleri ailemize katılmaya ve araçlarınıza uzman dokunuşlarımızla hizmet vermeye davet ediyoruz. Sorularınız veya randevu talepleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İyi sürüşler dileriz!

Sign in

Send Message

My favorites