www.terazzi.com
Terazzi Katalog
Flora Garden Katalog

🔎 TERAZZİ Katalog

🔎 Flora Garden

1986 yılından beri bahçe mobilyası sektöründe öncü konumda bulunan Terazzi, 38 yılı aşkın tecrübesi ve 130’dan fazla patentli ürünleriyle tanınmaktadır. Firmanın 14 deneyimli tasarımcısı, Avrupa pazarına yönelik yüzde 70’lik üretimi ve günümüz teknolojisiyle donatılmış tesisleri, kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmasını sağlamaktadır.

Terazzi, kuruluşundan itibaren kalite standartlarına bağlı kalarak Terazzi Garden Concept ve Vieno Home Garden markalarıyla yurt içi ve yurtdışındaki perakende ve toptan pazarlarda başarıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, sektördeki liderliğini sürdürme vizyonuyla, müşteri memnuniyetini esas alarak gelecekte de bahçe mobilyası üretiminde önemli bir rol oynamayı hedeflemektedir.

Özgür Corabay
Özgür Corabay
Yerel Rehber · 101 yorum · 449 fotoğraf
Read More
Terazzi markalı 3 sezlong aldım özel nakliye ile evime teslimi yapıldı ürünler sağlam ve iyi dizayna sahip vede çok rahat. Yanliz iyi ambalajlama olmadığı için boyalarinda çizikler meydana gelmiş firmayada durumu ilettim kendileride ilgili bir firma yardım konusunda ellerinden geleni yaptılar, teşekkürler...
mehmet şahin
mehmet şahin
13 yorum
Read More
Son derece kaliteli ve estetik ürünleri var.
Previous
Next