www.moondayyachts.com
🔎 MOONDAY Katalog

1956 yılında gemi ve tekne inşa sektörünün merkezi olan İstanbul Haliç’te kurulan Moonday Yachts, Türk denizcilik sektörünün önemli bir oyuncusu haline gelmiştir. O yıllarda gemi ve yat kiralama hizmetleriyle başlayan faaliyetler, uzun yıllar boyunca sektörün lokomotifi olmuştur.

1986 yılında, şirket merkezi Haliç’ten ayrılarak, 1990’lı yıllardan itibaren dünyanın en önemli mega yat inşa alanlarından biri haline gelen Tuzla’ya taşınmıştır. Bu dönemde, şirket, Türk denizcilik pazarına birçok üreticinin ürününü tanıtarak ve sunarak sektörde önemli bir rol oynamıştır.

Şirketin denizcilik sektörüne olan hizmetleri zaman içinde büyümüş ve çeşitlenmiştir. 1966’da, ailenin üçüncü kuşağından gelen girişimcilik ruhuyla, bağımsız bir tekne yapım şirketi kurulmuştur. Bu adım, şirketin denizcilik endüstrisindeki etkisini ve varlığını daha da genişletmiştir.

Okan Seyhan
Okan Seyhan
Read More
Teknelerinin kalitesi bir yana, 2020 model 4.80 SD tekne sahibiyim, ne zaman bir ihtiyacım olsa iletişime geçtiğimde hemen yardımcı oluyorlar sağ olsunlar.
aptullah mert
aptullah mert
Read More
Türkiye şartlarında yerli üretim yapan en iyi ve en köklü firma modelleri bizzat yerinde inceleyin derim efsaneler
Previous
Next

Sign in

Send Message

My favorites