www.konfor.com.tr
🔎 KONFOR Katalog

1978 yılında kurulan Konfor Mobilya, İzmir merkezli olarak başladığı faaliyetlerini yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyaya ihraç ederek büyük bir marka haline getirmiş; bu başarı, markanın işine duyduğu tutku, deneyim ve ustalıkla şekillenmiştir. Kalite, tasarım ve konforun bir araya geldiği yaşam alanları için yılların birikimiyle dünya trendlerini evlere taşıyan marka, modern çizgisi, teknoloji ve kaliteyi birleştiren koleksiyonları ile gerçek konforu müşterilere sunmaktadır.

Konfor mağazaları, ortalama 1500 m2 büyüklüğünde ve yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, genç odaları ve Konfor Yatak ürün portföyüne sahiptir. Konfor Yatak mağazaları ise ortalama 150 m2 büyüklüğünde olup yatak, baza ve Konfor Mood ev tekstili ürünleriyle müşterilere güncel teknolojilerle mükemmel deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır.

İzmir’in en büyük mobilya şirketleri arasında yer alan Konfor Mobilya, 2020’de 25 Milyon Dolarlık bir ihracat hedefine ulaşarak sektörde önemli bir konum elde etmiştir. Firma, 1000’den fazla uzman personeli ve yaklaşık 60 bin m2’lik üretim tesisinde farklı yaşam alanlarının ihtiyaçlarına uygun modern ürünler üreterek sektörde liderliğini sürdürmektedir. Ayrıca, Ar-Ge faaliyetleri ve tasarım odaklı yatırımlarıyla marka, sektörün öncüsü olma vizyonunu korumaktadır.

Konfor Mobilya ve Konfor Yatak, ürünlerini düzenli ve sürdürülebilir büyüyen mağazalarda müşterilere sunarak çevre ve geleceğe duyarlı politikalarıyla öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, güvenli, sağlıklı, mutlu ve keyifli alışveriş deneyimleri sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Önce Müşteri ilkesiyle hareket eden Konfor Ailesi, sağlıklı bir büyüme sürecine devam etmektedir.

ali aslan Vurgun
ali aslan Vurgun
Yerel Rehber · 28 yorum · 3 fotoğraf
Read More
Fabrikadan halka satış yapılan fabrikanın olduğu konum ve giriş kısmında fırsat çadırının uygun ve kaliteli ürün bulabileceğiniz bir nokta
Samet GUNDUZ
Samet GUNDUZ
Yerel Rehber · 178 yorum · 24 fotoğraf
Read More
Marka'nın bilinirliliği ve kalitesi tartışılmaz. Gün geçtikçe Turkiye'nin sayılı markaları arasında üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Başarılar KONFOR..
Sema Özdemir
Sema Özdemir
2 yorum
Read More
1bucuk sene once aldigim konfor yatagin sol tarafinda çökme olmustu.geldiler baktilar cokme goremedik ama madem siz oyle diyorsunuz degistirelim dediler...ve yeni yatsgim geldi.islerinin ve mallarinin ardinda durduklari icin kendilerini tebtik ediyor cok tesekkur ediyorum
Previous
Next

Sign in

Send Message

My favorites