www.kilimmobilya.com.tr
🔎 KİLİM Katalog

1976 yılında Türkiye’nin Kayseri şehrinde mobilya üretimine başlayan KİLİM markası, uzun yıllardır edindiği tecrübe ve başarıyı, yurt dışındaki hedef pazarlarda da uygulama çabasındadır. Şirket, “Bir KİLİM Yeter” mottosuyla evde geçen her an için özel bir KİLİM olduğuna inanmaktadır. Bu inanç, SOFT GRUP, UYKU GRUP ve PANEL GRUP gibi ürün kategorilerinde kendini göstermektedir. Şirket, oturma odası takımı, yatak, genç odası ve diğer mobilya ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Firma, geniş dağıtım kanallarına sahip olması, teknolojik gelişmeleri hızlı bir şekilde benimsemesi ve kaliteli satış sonrası hizmetleriyle sektörde öne çıkmaktadır. Şirketin vizyonu, evrensel standartlara uygun olarak dünya genelinde her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretmektir. Aynı zamanda misyonu, müşteri beklentilerini karşılamak için güven, kalite ve değer katan, kültürel zenginlikleri araştırma-geliştirme çalışmalarıyla birleştiren, çevre duyarlılığına önem veren ve topluma saygılı bir “kilim ailesi” oluşturmaktır. KİLİM, Türkiye’nin en köklü mobilya üreticilerinden biri olarak 40 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.

Dursun ÖZKAN
Dursun ÖZKAN
Yerel Rehber · 507 yorum · 1.107 fotoğraf
Read More
Burası Kilim Mobilyanın panel ve projeli ürünlerin üretildiği fabrikasıdır. Endüstriyel üretimin olduğu ve bünyesinde ARGE ve Tasarım merkezlerini barındıran bir kompleks. Ülkemizin ciddi değerlerinden bir marka.
Muharrem Fidan
Muharrem Fidan
Yerel Rehber · 62 yorum · 30 fotoğraf
Read More
Yuklemesi seri. Kapidaki guvenlikten tutunda sef ve amirlerine kadar herkes guler yuzlu. Kantini var yemekhanesi tır suruculerine acik
atanur öztürk
atanur öztürk
10 yorum
Read More
İvme ARGE den Mobilya iskelet ustası. Depodan zafer usta ve planlanandan İsmail ve önder beye kasa montajda Ömer ustaya alakaları dan dolayı teşekkür ediyorum
Previous
Next

Sign in

Send Message

My favorites