www.ersamobilya.com
🔎 ERSA Katalog

Ersa Mobilya, 1958 yılında Metin Atabey Ata tarafından Sivas’ta bir metal atölyesinde kuruldu. O günden bu yana, mobilya sektöründe öncü konumunu inovasyona ve tasarıma verdiği önemle sağladı. Şu anda Ankara’da 60 bin metrekarelik bir alanda üretim yapıyor ve sektörün en büyük üreticilerinden biri haline geldi. Yılda 4,5 milyon metrekare panel işleme ve 530 bin parça mobilya üretme kapasitesine sahip.

Ersa, Türkiye ve dünyadaki çeşitli sektörlerdeki kullanıcıların mobilya, tasarım, üretim ve mimari ihtiyaçlarına yenilikçi ve yüksek kaliteli çözümler sunuyor. Ayrıca, uluslararası alanda Türkiye sektör ortalamasının üç katı ihracat ortalamasıyla önemli bir başarı elde etmiştir.

Şirket, teknoloji ve kullanıcı ihtiyaçlarını analiz ederek yaşam ve çalışma alanlarının geleceğini şekillendiren tasarımlar geliştiriyor. Çevreci üretim ve tasarım anlayışını destekleyerek kurumsal sürdürülebilirlik politikalarıyla Ar-Ge ve inovasyona odaklanıyor.

Ersa, ulusal ve uluslararası alanda 50’den fazla prestijli ödül kazanmış ve dünyaca ünlü markaların Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. Ayrıca, 2017’de ofis mobilyaları kategorisinde Ar-Ge merkezi açarak ve Tasarım Merkezini tescil ettirerek önemli adımlar atmıştır.

Ersa’nın ürünleri ISO kalite standartlarına uygun olup Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’daki çeşitli pazarlara ihraç edilmektedir.

Mustafa Alkan
Mustafa Alkan
Yerel Rehber · 104 yorum · 9 fotoğraf
Read More
Erol Bey'in saat koleksiyonu mükemmel... Müze haline gelebilecek kadar iyi bir koleksiyon oluşmuş, tebrik ederim. Tabii ki mobilya konusunda da takdiri hak eden, kaliteli ve saygın bir firma...
Previous
Next