www.celalalioglu.com

Dr. Celal Alioğlu Estetik Cerrahi Kliniği olarak, Bağdat Caddesi’nde konumlanan modern ve şık bir mekândayız. Kliniğin çağdaş ve ferah atmosferi, hastaların konforuna odaklanırken, her detay özenle düşünülmüştür. Ben ve deneyimli ekibimiz, bireysel ihtiyaçlara özel yaklaşarak en son estetik cerrahi tekniklerini uygulamaktayız. Her hasta, özenle karşılanır ve ameliyat öncesinden sonrasına kadar profesyonel bir takip sürecine alınır. Uzman ekibimizle iletişime geçerek güvenilir estetik cerrahi deneyimi için özel çözümler sunan bir konsültasyon randevusu alabilirsiniz.

Ekranın sağındaki Whatsapp butonuna basarak mesaj gönderebilir, sağ altında yer alan vCard butonuna basarak detaylı iletişim bilgilerimi telefonunuza indirebilir, içeri aktarma işlemini yaparak rehberinize kaydedebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim!

Saygılarımla,

Dr. Celal Alioğlu

Bizi Sosyal Medyada Paylaşın:

septorinoplasti,etnik rinoplasti,sekonder rinoplasti,yüz boyun germe,göz kapağı estetiği,bisektomi,liplift,otoplasti,meme büyütme,meme küçültme dikleştirme,implantlı meme dikleştirme,revizyon meme ameliyatı,liposuction,karın germe,kol germe,uyluk germe,labioplasti,vajinoplasti,jinekomasti,dolgu uygulamaları,mezoterapi

Sign in

Send Message

My favorites