🔎 ADORE Katalog

Adore Mobilya, Türkiye’nin önde gelen demonte mobilya üreticisidir ve 30 yılı aşkın bir süredir sektörde başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Firmanın üretim tesisleri, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bulunan büyük bir alana sahiptir ve son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Bu modern tesislerde, eğitimli ve deneyimli personel tarafından yüksek kaliteli mobilyalar seri bir şekilde üretilmektedir.

Adore Mobilya, geniş üretim kapasitesi sayesinde günlük 12.000 paket modüler mobilya üretebilmekte ve bunları 900’den fazla satış noktasına dağıtarak hem iç pazarda hem de uluslararası alanda geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Firmanın ihracatı, 50’den fazla ülkeye yayılmıştır ve uluslararası alanda tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Adore Mobilya, yenilikçi ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla ev ve ofis dekorasyonunda fark yaratmaktadır. Ayrıca, müşteri odaklı bir yaklaşımla geliştirilen satış sonrası hizmetler ve kampanyalar ile müşterilerin ihtiyaçlarını en kaliteli ve hesaplı şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Son olarak, Adore Mobilya, ürünlerinde çevre dostu malzemeler kullanmakta ve kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Ayrıca, firmanın Avrupa Birliği standartlarına uygun ve Almanya’dan tescilli ISO 9001 sertifikası bulunmaktadır. Bu şekilde, Adore Mobilya hem müşteri memnuniyetini sağlayarak hem de çevreye duyarlı bir üretim anlayışıyla sektörde öncü konumunu korumaktadır.

Batuhan Berk Yaşar
Batuhan Berk Yaşar
3 yorum
Read More
Oyuncu koltuklarını aldım. Özellikle online alışverişteki destek ve fırsatları çok güzeldi. Üzerine bir de 1600₺ lik hopi paracık kazandım. Çok memnunum, teşekkür ederim.
Serdal Bektaş
Serdal Bektaş
Yerel Rehber · 549 yorum · 1.031 fotoğraf
Read More
Inanılmaz bir fabrika, son teknoloji alman ve italyan makinalar... Herşeyi ile müthiş. Firma sahipleri yatırımı en mükemmel ve en kaliteli şekliyle yapmışlar.
Emre Kuzu
Emre Kuzu
7 yorum · 13 fotoğraf
Read More
Ayakkabılık aldık, hasarlı bir parça geldi ve yeni parça talep ettik ilkte yanlış parça geldi sonra ikincide doğru parçayı gönderdiler, teşekkür ederim satış sonrası destekleri tam ve müşteriyle ilgililer.
Previous
Next

Sign in

Send Message

My favorites